
280 ₴
Силіконовий вайнер BakingChef Y-3 «Колесо» призначений для створення об'ємного рельєфного декору з мастики, марципану, шоколаду та інших пластичних кондитерських мас. Завдяки деталізованій поверхні форма дозволяє отримати чіткий відбиток із реалістичною текстурою, який можна використовувати для оформлення тортів, капкейків, тістечок, пряників і тематичних десертів. Вайнер допомагає швидко виготовляти однакові декоративні елементи з високою точністю деталізації.
Виріб виготовлений із харчового силікону, безпечного для контакту з продуктами. Еластичний матеріал забезпечує легке виймання готового елемента без пошкодження дрібних деталей і зберігає свою форму навіть при регулярному використанні. Силікон не вбирає сторонніх запахів, стійкий до вологи, легко очищується після роботи та розрахований на багаторазове застосування. Компактний діаметр 5 см робить вайнер зручним для створення невеликих декоративних елементів і забезпечує комфортну роботу з різними пластичними кондитерськими масами.
Вайнер підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Він стане практичним інструментом для кондитерів, яким необхідно створювати акуратний рельєфний декор із повторюваним візерунком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Молд кондитерський |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Червоний |
| Виробник | B&C Collection |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | d = 5см |
| Кількість в пакованні | 1шт |