
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Пластиковий кондитерський скребок BakingChef у формі трапеції із зубчастими сторонами призначений для нанесення, розподілення та декоративного оформлення крему, глазурі, шоколаду й інших кондитерських мас. Великий зубець дозволяє створювати виразний рельєф на бокових поверхнях і верхній частині тортів, надаючи готовим виробам акуратного та охайного вигляду. Інструмент також підходить для роботи з тістом і допомагає рівномірно розподіляти різні кондитерські маси.
Скребок виготовлений із твердого харчового пластику, який безпечний для контакту з продуктами, не вбирає сторонніх запахів і легко очищується після використання. Компактний розмір 136×97 мм забезпечує комфортне утримання та точний контроль під час роботи. Трапецієподібна форма робить інструмент універсальним для оформлення тортів різного розміру та виконання декоративних елементів.
Скребок стане практичним помічником для домашньої кухні, кондитерських, пекарень і кафе. Він використовується для декорування тортів, тістечок і десертів, допомагаючи швидко створювати фактурні поверхні та акуратно оформлювати кондитерські вироби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Утюжок для мастики |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Виробник | B&C Collection |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 136×97мм |
| Форма | Трапеція |
| Кількість у наборі | 1шт |
| Тип вироби | кондитерський скребок |